Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
ANITA FRÖDING. "Den gamle skulptören", litografi. Signerad och numrerad 192/250.
188590. ANITA FRÖDING. "Den gamle skulptören", litografi. Signerad och numrerad 192/250.
30 x 40cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 40cm.
Oramad.
Göteborgs Auktionsverk
588