LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

188585. LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

Originalkartong. Höjd ca. 36 cm.

Skador samt text på kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt text på kartong.

Antal besök: 5 359