VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, 1970/80-tal.

188476. VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, 1970/80-tal.

3 hyllplan i glas. Etikettmärkt Alsterbro Möbler. L 96 B 38 H 149.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 197