VITRINSKÅP, troligen Svante Skogh, Seffle Möbelfabrik, 1950-tal.

18845. VITRINSKÅP, troligen Svante Skogh, Seffle Möbelfabrik, 1950-tal.

Jakaranda. Skjutbara glasdörrar, hyllplan i glas. 5 lådor.
Längd 78, bredd 32, höjd 140 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 5 103