HENRY DELVAL. reklamaffisch, "Fap Anis", Frankrike, troligen 1920/30-tal.

188414. HENRY DELVAL. reklamaffisch, "Fap Anis", Frankrike, troligen 1920/30-tal.

Ca 158 x 118 cm.

Slitage, revor, veck, fläckar, missfärgningar. Upplimmad på kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 158 x 118 cm.

Antal besök: 1 992