MATS JONASSON. Glasföremål, 3 st, Målerås.

188408. MATS JONASSON. Glasföremål, 3 st, Målerås.

2 skålar, diameter 19 - 33 cm och höjd 11 - 12 cm, samt en vas höjd 17 cm. Vasen signerad i botten samt alla föremål etikettsignerade.

Smärre åldersslitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Antal besök: 1 115