Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
BERT FORKSTRÖM. Landskapsmotiv med hus, akvarell, signerad och daterad -85.
18839. BERT FORKSTRÖM. Landskapsmotiv med hus, akvarell, signerad och daterad -85.
35 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
5 468