SKÅP, 2st. Peter J Lassen, Montana. 2000-tal.

188321. SKÅP, 2st. Peter J Lassen, Montana. 2000-tal.

Etikettmärkt. Skåp, målat trä i vitt och lila. Låda och skåp i fronten. Längd 35 x Djup 38 x Höjd 70cm.
Skåp, målat trä i vitt och rosa. Lådor i fronten. Längd 69 x Djup 30 x Höjd 70cm.

Bruksslitage. Mindre märken och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 776