Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
PETER NILSSON. Landskap. Akvarell, signerad och daterad -91.
188249. PETER NILSSON. Landskap. Akvarell, signerad och daterad -91.
37 x 27 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 27 cm.
3 024