LJUSSTAKAR 1 par, porslin, Meissen.

188170. LJUSSTAKAR 1 par, porslin, Meissen.

Medföljer lösa ljusmanschetter.
Höjd exkl manschett ca 15 cm.

2:a sortering med två hack vardera över stämpel.
En manschett med lagning/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl manschett ca 15 cm.

Antal besök: 1 042