PARTI JULGRANSKULOR. 1900-tal. 38 st i olika modeller medföljer 9 st små Sverige flaggor.

188153. PARTI JULGRANSKULOR. 1900-tal. 38 st i olika modeller medföljer 9 st små Sverige flaggor.

13 st mindre modell, i olika färg/modell. Diameter ca 4 cm
23 st lite större modell, i olika färg/modell. Diameter ca 5 cm
2 st kotte/vindruva
9 st små Sverige flaggor.

Bruksslitage
Färgbortfall
2 st flaggor med reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st kotte/vindruva
9 st små Sverige flaggor.

Bruksslitage
Färgbortfall
2 st flaggor med reva.

Antal besök: 725