BORD, ovalt, barockstil, 1900-talets första hälft.

188101. BORD, ovalt, barockstil, 1900-talets första hälft.

Salsbord barockstil, slungade ben, 5 st iläggsskivor, 2 par nedfallande ben.
1900-talets första hälft.
Längd 160 cm, bredd 118 cm, höjd 76 cm
Totlängd 435 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets första hälft.
Totlängd 435 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 1 272