Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
JOHANNES PTOK. Fiskmåsar. Olja på trä, signerad och daterad 1999.
188069. JOHANNES PTOK. Fiskmåsar. Olja på trä, signerad och daterad 1999.
57x47 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
57x47 cm.
Obetydligt slitage.
3 214