GILLIS MAGNUSSON. Olja på duk, signerad och daterad -77.

188063. GILLIS MAGNUSSON. Olja på duk, signerad och daterad -77.

Stenåsa, Öland. Ca. 50x64 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenåsa, Öland. Ca. 50x64 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 2 263