MODELLTÅG FLEISCHMANN svenska rälsbussen 1371/1. Motorvagn och släp. Extra kaross tillkommer.

188044. MODELLTÅG FLEISCHMANN svenska rälsbussen 1371/1. Motorvagn och släp. Extra kaross tillkommer.

H0 likström.

Smärre skador och slitage. Fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 1 351