VÄGGUR, ek, jugend, 1900-talets första kvartal.

188042. VÄGGUR, ek, jugend, 1900-talets första kvartal.

Skuren dekor. Höjd ca 92 cm
Pendel och nyckel finns.

Slitage och skador. Maskstunget. Urtavla med färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor. Höjd ca 92 cm
Pendel och nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 949