MODELLTÅG FLEISCHMANN svenska Da-loket 1333, diesellok 1380 och ånglok 4000.

188041. MODELLTÅG FLEISCHMANN svenska Da-loket 1333, diesellok 1380 och ånglok 4000.

H0 likström. Tillkommer 2 vagnar och en lokkåpa.

Smärre skador och slitage. 1380 fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 407