VÄGGPENDYL, rokokostil, Westerstrand Törneboda, 1900-tal.

187987. VÄGGPENDYL, rokokostil, Westerstrand Törneboda, 1900-tal.

Dekor av rosor. Pendel och nyckel finns.
Höjd ca 61 cm.

Slitage, färgbortfall, avslag, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 61 cm.

Antal besök: 1 021