KOCKUMSEMALJ, 12 delar, 1950-tal.

187973. KOCKUMSEMALJ, 12 delar, 1950-tal.

Gryta med lock, Kaffekanna med lock, tekanna med lock, mugg, tratt, kastrull, 2 kastruller varav en med lock, liten spann med lock, sopskyffel, slev och sil.

Några avslag och rostfläckar. Repor.
Tekanna med bränd botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna med bränd botten.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 835