HELGA WACHHOLZ. "Hus för delsbo", färglitografi, signerad Helga Wachholz.

187945. HELGA WACHHOLZ. "Hus för delsbo", färglitografi, signerad Helga Wachholz.

No: 207/380
55 X 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

No: 207/380
55 X 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 394