CISSI SVÄRDSTRÖM. Landskap med hus. Olja på duk, signerad.

187929. CISSI SVÄRDSTRÖM. Landskap med hus. Olja på duk, signerad.

85,5 x 78,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

85,5 x 78,5 cm.

Antal besök: 2 022