BORDSARMATUR i mässing. 1900-talets senare hälft.

187928. BORDSARMATUR i mässing. 1900-talets senare hälft.

Trebent lampfot i barockstil
Höjd med lampinsats 41cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trebent lampfot i barockstil
Höjd med lampinsats 41cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 793