Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
KERSTIN WERNINGE. "Ölandskust", olja på duk, signerad Kerstin Werninge.
187927. KERSTIN WERNINGE. "Ölandskust", olja på duk, signerad Kerstin Werninge.
50 X 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 X 61 cm.
Kalmar Auktionsverk
3 795