FLEISCHMANN skala H0, ÅNGLOK 1366 och 2 stycken DIESELLOK 1342.

18790. FLEISCHMANN skala H0, ÅNGLOK 1366 och 2 stycken DIESELLOK 1342.

Diesellok Union Pacific utan motor. Santa Fe med motor, men ett kugghjul saknas. 1366 fungerar. Motorn till Santa Fe fungerar.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 902