JEAN-MICHEL BASQUIAT. EFTER. ”Kung Alphonso”.

1879076. JEAN-MICHEL BASQUIAT. EFTER. ”Kung Alphonso”.

Giclée
Numrerad 2/250, torrstämpel: ”© Copyright Jean-Michel Basquiats gods” och signerad på plåt
50x70 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Giclée
50x70 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 891