CLAES HAKENÄS. Figurkomposition, olja på pannå, signerad CH.

187875. CLAES HAKENÄS. Figurkomposition, olja på pannå, signerad CH.

100 x 120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 120 cm.

Antal besök: 1 487