GEORG JETEL. Olja då duk, signerad Jetel, daterad 82.
187830. GEORG JETEL. Olja då duk, signerad Jetel, daterad 82.
45x54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x54 cm.
Leiflers Auktionshus
1 069