MÄRKLIN 2 stycken ellok, 3002.1 och 3037.1.

18765. MÄRKLIN 2 stycken ellok, 3002.1 och 3037.1.

Fungerar fram / back, lampor lyser.

3002 med omfattande lackskador. 3037 med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 752