SKÅP MED SYMASKIN, teak, Bernina, 1950-tal.

187655. SKÅP MED SYMASKIN, teak, Bernina, 1950-tal.

Svängt teakskåp med svärtade ben. Insats för symaskin.
Höjd 80 cm. Längd 76 respektive 146 cm.
Bruksanvisning i original medföljer.

Skåp med repor och märken.
Symaskinen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp med repor och märken.
Symaskinen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 753