MÄRKLIN ånglok 3048.2.

MÄRKLIN ånglok 3048.2.
18762. MÄRKLIN ånglok 3048.2.

Fungerar fram / back, lampor lyser.

Smärre slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
18762. MÄRKLIN ånglok 3048.2.

Smärre slitage och skador.

Antal besök: 1 214