Byrå höjd 72 cm.
Pelarbord höjd 65 cm.
Bord 50-tal.höjd 54 cm.
Spegel Finland 70-tal diameter 56 cm.
Bruksslitage.
Byrå höjd 72 cm.
Pelarbord höjd 65 cm.
Bord 50-tal.höjd 54 cm.
Bruksslitage.