PARTI MÖBLER, 4 delar.

PARTI MÖBLER, 4 delar.
18756. PARTI MÖBLER, 4 delar.

Byrå höjd 72 cm.
Pelarbord höjd 65 cm.
Bord 50-tal.höjd 54 cm.
Spegel Finland 70-tal diameter 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
18756. PARTI MÖBLER, 4 delar.

Byrå höjd 72 cm.
Pelarbord höjd 65 cm.
Bord 50-tal.höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 926