Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SKULPTUR, glas, "Solboll", Timo Sarpaneva, Iittala, signerad.
187551. SKULPTUR, glas, "Solboll", Timo Sarpaneva, Iittala, signerad.
Diameter ca. 13 cm.
Invändiga skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca. 13 cm.
Invändiga skador.
Gomér & Andersson Linköping
2 084