VINYLSPELARE, Akai, AP-100, 1970/80-tal.

187517. VINYLSPELARE, Akai, AP-100, 1970/80-tal.

Auto return. Längd ca. 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auto return. Längd ca. 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 596