ERIC ELFVÉN. Olja på pannå, "Dagmar vid grinden" 1974.

187473. ERIC ELFVÉN. Olja på pannå, "Dagmar vid grinden" 1974.

Daterad a tergo 1974.
30x23 cm.
Eric Elfvén, Sverige (1921-2008).

Eric Elfvén (1921–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad a tergo 1974.
30x23 cm.

Eric Elfvén (1921–2008)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 836