SOFFGRUPP, Soffa och två stolar, 1800-tal.

187433. SOFFGRUPP, Soffa och två stolar, 1800-tal.

Soffa och stolar med fjädersitsar. Armstöden rikligt skulpterade. Möjligen med originalklädsel. Soffans längd 180 cm.

Stolarnas ben förstärkta. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 052