KRYDDBURKAR, Gustavsberg, Pyro.

187368. KRYDDBURKAR, Gustavsberg, Pyro.

Mjöl, salt, höjd 18 cm, bredd 18 cm.

Åldersslitage, smärre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 374