PARTI DIVERSE, 6 delar, 18 & 1900-tal.

18735. PARTI DIVERSE, 6 delar, 18 & 1900-tal.

Beståend av: Dosor 3 st, sigillstämpel, ram, puderdosa, ramens mått 17 x 13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 521