MATTA, rölakan, 1900-tal, möjligen Sigvard Bernadotte.

187296. MATTA, rölakan, 1900-tal, möjligen Sigvard Bernadotte.

Signerad. 160 x 95 cm.

Fransar med hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. 160 x 95 cm.

Fransar med hårt slitage.

Antal besök: 735