LOCKASK, glas, kasad dekor efter John Bauer, 1900-talets första hälft.

187274. LOCKASK, glas, kasad dekor efter John Bauer, 1900-talets första hälft.

Höjd 6 cm. Längd 11 cm. Bredd 9 cm.

Repor. Monogram signerad på en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 628