KUDDFODRAL 4 st, samt BONAD, broderi 1900-tal.

187239. KUDDFODRAL 4 st, samt BONAD, broderi 1900-tal.

Kuddarfodral: 40 x 40 cm signerad GN 1945. 36 x 36 cm signerad IN 1953. 35 x 33 cm signerad GN. 31 x 30 cm osignerad. Vepa: 60 x 28 cm signerad GN 1957.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 727