Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
VASSIL SIMITTCHIEV. Katt. Litografi. Signerad och dat -79. 18/99.
18722. VASSIL SIMITTCHIEV. Katt. Litografi. Signerad och dat -79. 18/99.
42 x 59 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 59 cm.
Garpenhus Auktioner
1 449