Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
BERNARD BUFFET. Tower Bridge, Efter, litografi, signerad o daterad i trycket -60.
187204. BERNARD BUFFET. Tower Bridge, Efter, litografi, signerad o daterad i trycket -60.
48 X 76 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 X 76 cm.
Kalmar Auktionsverk
8 987