SIRI RATHSMAN. Litografi, signerad och daterad Siri Rathsman, n:o 76/260, 1954.

187025. SIRI RATHSMAN. Litografi, signerad och daterad Siri Rathsman, n:o 76/260, 1954.

H 52, B 42 cm.

Något gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

H 52, B 42 cm.

Något gulnat papper.

Antal besök: 5 743