Vägghängt skåp i betsat trä med intarsiainläggningar. Tre ben, tre sammetsklädda hyllplan bakom glasdörr med nyckel i lås
Höjd 148 cm
Bredd 54 cm
Djup 19,5 cm.
Bruksskick med repor och avslag.
Höjd 148 cm
Bredd 54 cm
Djup 19,5 cm.