HÖRNVITRINSKÅP. 1900-talets andra hälft.

187024. HÖRNVITRINSKÅP. 1900-talets andra hälft.

Vägghängt skåp i betsat trä med intarsiainläggningar. Tre ben, tre sammetsklädda hyllplan bakom glasdörr med nyckel i lås
Höjd 148 cm
Bredd 54 cm
Djup 19,5 cm.

Bruksskick med repor och avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 148 cm
Bredd 54 cm
Djup 19,5 cm.

Antal besök: 787