SKRIVBORD, faner, fyra lådor.

186944. SKRIVBORD, faner, fyra lådor.

längd 100 cm, bredd 60 cm, höjd 74 cm.

slitage, fläckig skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, fläckig skiva.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 562