SKRIVBORD, faner, fyra lådor.

SKRIVBORD, faner, fyra lådor.
186944. SKRIVBORD, faner, fyra lådor.

längd 100 cm, bredd 60 cm, höjd 74 cm.

slitage, fläckig skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, fläckig skiva.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 656