FRANCO COSTA. 2 färgserigrafier, signerade och numrerade.

186702. FRANCO COSTA. 2 färgserigrafier, signerade och numrerade.

"Societetshuset i Lysekil" 145/290, bildyta 75 x 51 cm.
"La vallée de la Loire" Artist proof 2/25, bildyta 68/52 cm.

Smärre hörnveck, samt något fläckade. Ej ramade.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 673