STOLAR, 3 st, rokokostil och nyrokoko, 18&1900-tal.

186670. STOLAR, 3 st, rokokostil och nyrokoko, 18&1900-tal.

Varav en med karmar, skuren dekor.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 431