SERVISDELAR I PORSLIN. 39 delar. Gefle.

186624. SERVISDELAR I PORSLIN. 39 delar. Gefle.

Vit matservis stämplad Gefle, Sweden, VDN F555
11 st mattallrikar, diameter 24 cm
12 st assietter, diameter 19 cm
9 st djupa tallrikar, diameter 19 cm
7 djupa tallrikar,diameter 19,5 cm.

Bruksskick med en del krakelyrer
2 st assietter med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st assietter med kantnagg.

Antal besök: 6 548