BORD, Art Deco.

BORD, Art Deco.
18662. BORD, Art Deco.

1920-30-tal, betsad björk, intarsia.
Lös glasskiva, höjd 60, diameter 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
18662. BORD, Art Deco.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 666